+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Pay on-line

NEWS


14 березня в Києві у рамках Українського тиждня моди відбувся семінар фешн-блоґера Івана Родіка | 15.03

14 березня в Києві   у рамках Українського тиждня моди  відбувся семінар за участю одного з найвпливовіших фешн-блоґерів світу Івана Родіка (www.facehunter.com). Тема інтригувала своїм багатообіцяючим формулюванням: «Вплив інтернету на сучасну моду». Попри безперечну актуальність питання, було очевидно, що дивитися на цей самий вплив можна з дуже різних точок зору. Але коли мова зайшла про феномен фешн-блоґів, всі зайві питання одразу знялися самі собою і всім присутнім лишилося тільки поринути у подорож найвідомішими на сьогодні блоґами, керуючись влучними та професійними коментарями Івана.

Отже, семінар було побудовано по вектору «що таке фешн-блоґи? – наскільки це серйозно? – як блоґи впливають на моду?» Фешн-блоґи, як і блоґи будь-якої іншої тематики, найчастіше створюються простими людьми, яким є чим поділитися зі світом. І в цьому їх головний плюс та секрет шаленої популярності. Адже користувачі інтернету по всьому світу набагато більше довіряють таким, як вони самі, «своїм», ніж ідеалізованим та «далеким» від них редакторам глянсових видань. Блоґи, пов’язані з модою, умовно можна розділити на підкатегорії: street fashion, party fashion, self portrait, celebrities тощо. На блоґах категорії street fashion, зрозуміло, можна знайти фотографії цікаво вдягнених людей з вулиці.

 

Party fashion-блоґи пропонують цілі фото-репортажі з найкрутіших вечірок Лондона, Нью-Йорка чи Лос-Анджелеса. Багато блоґерів дуже високої думки про свою персону, тож викладають фотки передусім себе коханих – це і є блоґи формату self portrait (Іван Родік, сміючись, уточнив, що він до таких не належить). З celebrities і так все ясно. З’ясовуємо і перелік найбільш популярних блоґів: Style Bubble, Diane, Garance Doré, Moderniteter, Caf Mode, Les Mads, Jak&Jil Blog та безліч інших. Цікаво, що першість за кількістю фешн-блоґів «на душу населення» належить – ні, не британцям і навіть не французам, а шведам. Майже кожна дівчинка-підліток (і хлопчик теж) у Швеції веде свій блоґ про моду.

By materias from http://www.fashionweek.com.ua

Subscribe
Search :
Guide
Shops and markets
News and Articles
Trip planning
Our partners

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Travel the world of yoga. Tips from the VEDA-tour
Submit a letter

info@tour2kiev.com OUR PARTNERS
tel.:  +38044 451 61 71    +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Golden Gate Kiev Zoo Mariynskiy Park Travel Kiev Useful Phrases Public Transport Souvenirs Real Estate Kiev 

Главная 14 березня в Києві у рамках Українського тиждня моди відбувся семінар фешн-блоґера Івана Родіка. News ☎044 451-61-71 14 березня в Києві у рамках Українського тиждня моди відбувся семінар фешн-блоґера Івана Родіка. News
© 2007 Tour2Kiev.com
Project of advertising agency ART-ROYAL
Articles